ANNA JUNIOR HIGH ROCKET RELAYS
May 5th, 2012
05/05/2012 - 05/05/2012
Meet Scores
MALE TEAM SCORES 1 MINSTER MNST 100.000 2 RUSSIA RUS 79.000 3 ANNA ANN 75.000 4 HOUSTON HOU 45.000 5 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 44.000 6 BOTKINS BOT 40.000 7 FORT LORAMIE FLO 35.000 8 NEW KNOXVILLE NKN 20.000 9 RIVERSIDE DRI 17.000 10 LEHMAN CATHOLIC SLC 9.000 FEMALE TEAM SCORES 1 MINSTER MNST 116.000 2 WAYNESFIELD-GOSHEN WGO 62.000 3 ANNA ANN 55.000 4 FORT LORAMIE FLO 51.000 5 LEHMAN CATHOLIC SLC 46.000 6 RUSSIA RUS 39.000 7 HOUSTON HOU 36.500 8 BOTKINS BOT 35.500 9 RIVERSIDE DRI 4.000 10 NEW KNOXVILLE NKN 3.000
Event 1 GIRLS 400m Shuttle Hurdle REL. # MEET RECORD: New Bremen 1:12.80 1998
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 1:17.10 2 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:18.50 3 Houston A Houston 1:19.83 4 Fort Loramie A Fort Loramie 1:20.90 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:21.35 6 Anna A Anna 1:21.68
[Top of Page] [Event List]
Event 2 BOYS 440m Shuttle Hurdle REL. | |||||
# MEET RECORD: Lehman 1:07.40 2011 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 1:09.99 2 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:13.26 3 Anna A Anna 1:15.53 4 Russia A Russia 1:17.54 5 Houston A Houston 1:19.24 6 Riverside A Riverside 1:21.00 7 Fort Loramie A Fort Loramie 1:21.55 8 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:21.88
[Top of Page] [Event List]
Event 3 GIRLS 3200m Distance Medley REL. | |||||
# MEET RECORD: Minster :10:17.70 2000 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 11:00.47 2 Russia A Russia 11:11.45 3 Fort Loramie A Fort Loramie 11:31.02 4 Houston A Houston 12:08.37 5 Anna A Anna 12:26.97 6 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 12:32.08 7 Lehman Catholic A Lehman Catholic 12:49.46 8 New Knoxville A New Knoxville 13:17.44
[Top of Page] [Event List]
Event 4 BOYS 3200m Distance Medley REL. | |||||
# MEET RECORD: West Liberty Salem 9:37.20 2001 |
NAME TEAM MARK 1 Russia A Russia 9:21.98# 2 Minster A Minster 9:31.36# 3 Botkins A Botkins 10:00.00 4 New Knoxville A New Knoxville 10:03.72 5 Fort Loramie A Fort Loramie 10:08.94 6 Anna A Anna 10:18.35 7 Houston A Houston 10:44.76 8 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 11:06.85 9 Lehman Catholic A Lehman Catholic 11:33.56
[Top of Page] [Event List]
Event 5 GIRLS 800m Sprint Medley REL. | |||||
# MEET RECORD: Waynesfield Goshen 2:00.87 2008 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 1:59.62# 2 Botkins A Botkins 2:04.24 3 Lehman Catholic A Lehman Catholic 2:10.64 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:11.45 5 Anna A Anna 2:11.53 6 Houston A Houston 2:12.76 7 Russia A Russia 2:16.33 8 Fort Loramie A Fort Loramie 2:17.54 9 Riverside A Riverside 2:26.38 10 New Knoxville A New Knoxville 2:42.29
[Top of Page] [Event List]
Event 6 BOYS 800m Sprint Medley REL. | |||||
# MEET RECORD: Anna 1:45.44 2008 |
NAME TEAM MARK 1 Anna A Anna 1:51.55 2 Minster A Minster 1:52.99 3 Houston A Houston 2:01.04 4 Riverside A Riverside 2:01.53 5 Botkins A Botkins 2:04.55 6 Fort Loramie A Fort Loramie 2:05.37 7 Russia A Russia 2:08.75 8 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 2:11.63 9 New Knoxville A New Knoxville 2:13.36
[Top of Page] [Event List]
Event 7 GIRLS 4x200m Relay | |||||
# MEET RECORD: Franklin Monroe 1:52.60 2001 |
NAME TEAM MARK 1 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:58.52 2 Minster A Minster 1:59.08 3 Anna A Anna 2:00.77 4 Fort Loramie A Fort Loramie 2:08.53 5 Russia A Russia 2:09.38 6 Riverside A Riverside 2:10.36 7 Houston A Houston 2:14.08
[Top of Page] [Event List]
Event 8 BOYS 4x200m Relay | |||||
# MEET RECORD: Minster 1:43.10 2005 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 1:46.37 2 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 1:49.68 3 Anna A Anna 1:50.89 4 Houston A Houston 1:51.42 5 Russia A Russia 1:53.69 6 Riverside A Riverside 1:57.16 7 Botkins A Botkins 1:59.14 8 Fort Loramie A Fort Loramie 2:05.22
[Top of Page] [Event List]
Event 9 GIRLS 4x800m Relay | |||||
# MEET RECORD: Minster :10:17.50 2000 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 11:07.48 2 Fort Loramie A Fort Loramie 12:06.86 3 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 12:49.12 4 Anna A Anna 12:51.27 5 Houston A Houston 12:53.11
[Top of Page] [Event List]
Event 10 BOYS 4x800m Relay | |||||
# MEET RECORD: Minster 9:39.39 2011 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 9:52.10 2 Botkins A Botkins 9:52.12 3 Houston A Houston 10:21.41 4 Russia A Russia 10:32.17 5 Anna A Anna 10:36.81 6 New Knoxville A New Knoxville 10:38.83 7 Fort Loramie A Fort Loramie 10:42.92 8 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 11:13.10 9 Lehman Catholic A Lehman Catholic 11:17.80
[Top of Page] [Event List]
Event 11 GIRLS 4x100m Relay | |||||
# MEET RECORD: Waynesfield Goshen 54.89 2008 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 56.42 2 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 56.73 3 Anna A Anna 57.34 4 Houston A Houston 58.91 5 Russia A Russia 1:00.20 6 Lehman Catholic A Lehman Catholic 1:00.66 7 Botkins A Botkins 1:01.23 8 Fort Loramie A Fort Loramie 1:01.53 9 New Knoxville A New Knoxville 1:06.70
[Top of Page] [Event List]
Event 12 BOYS 4x100m Relay | |||||
# MEET RECORD: Waynesfield Goshen 49.29 2011 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 48.73# 2 Anna A Anna 53.48 3 Russia A Russia 53.53 4 Fort Loramie A Fort Loramie 54.77 5 Houston A Houston 55.15 6 Lehman Catholic A Lehman Catholic 55.58 7 Botkins A Botkins 56.03 8 New Knoxville A New Knoxville 56.38 9 Riverside A Riverside 1:00.59
[Top of Page] [Event List]
Event 13 GIRLS 4x400m Relay | |||||
# MEET RECORD: Franklin Monroe 4:25.50 2001 |
NAME TEAM MARK 1 Minster A Minster 4:28.30 2 Lehman Catholic A Lehman Catholic 4:43.42 3 Botkins A Botkins 4:46.00 4 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 4:49.00 5 Anna A Anna 4:55.17 6 Fort Loramie A Fort Loramie 4:56.62 7 Russia A Russia 5:02.47 8 Riverside A Riverside 5:05.28 9 Houston A Houston 5:38.90
[Top of Page] [Event List]
Event 14 BOYS 4x400m Relay | |||||
# MEET RECORD: Ben Logan 3:57.70 2006 |
NAME TEAM MARK 1 Russia A Russia 3:58.17 2 Minster A Minster 4:04.98 3 Fort Loramie A Fort Loramie 4:16.94 4 New Knoxville A New Knoxville 4:18.06 5 Waynesfield-Goshen A Waynesfield-Goshen 4:20.69 6 Botkins A Botkins 4:21.23 7 Anna A Anna 4:31.21 8 Riverside A Riverside 4:44.29 9 Houston A Houston 5:03.76
[Top of Page] [Event List]
Event 15 GIRLS Discus Throw | |||||
# MEET RECORD: New Bremen 230'03.00" 2000 |
NAME TEAM MARK 1 Kiersten Wilcox Waynesfield-Goshen 85'08.00" 2 Ali Borgerding Minster 81'09.00" 3 Taylor Doseck Botkins 73'07.00" 4 Hannah Aufderhaar Anna 73'01.00" 5 Melanie Kremer Fort Loramie 71'02.00" 6 Madison Haught Botkins 68'05.00" 7 Erin Gaerke Russia 67'02.00" 8 Cortney Thien Minster 63'05.00" 9 Alex Andrews Waynesfield-Goshen 61'04.00" 10 Julia Millirans Waynesfield-Goshen 60'00.00" 11 Lindsey Wappelhorst Fort Loramie 59'10.00" 12 Janelle Bollheimer Fort Loramie 57'06.00" 13 Savanah Luthman Minster 55'11.00" 14 Crystal Altstaetter Botkins 53'05.00" 15 Chloe Sherman Russia 53'03.00" 16 Brianna Jurosic New Knoxville 50'06.00" 17 Christina Gaerke Russia 50'05.00" 18 Allysondra Bolin Anna 50'00.00" 19 Erika Homan Anna 43'04.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 207'00.00" 2 TEAM A Minster 201'01.00" 3 TEAM A Botkins 195'05.00" 4 TEAM A Fort Loramie 188'06.00" 5 TEAM A Russia 170'10.00" 6 TEAM A Anna 166'05.00" 7 TEAM A New Knoxville 50'06.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 16 BOYS Discus Throw | |||||
# MEET RECORD: Minster 385'04.00" 2001 |
NAME TEAM MARK 1 Ian Douglass Anna 134'06.00" 2 Tony Winner Minster 113'01.00" 3 Nathan Osborne Anna 106'07.00" 3 Zach Jolly Houston 106'07.00" 5 Josh Miller Botkins 106'01.00" 6 Zach Sherman Russia 105'03.00" 6 Nicholas Smith Riverside 105'03.00" 8 Cameron Layman Anna 99'10.00" 9 Jacob Cooper Botkins 99'03.00" 10 Luke Bohman Russia 99'00.00" 11 Jason Schultz Minster 98'06.00" 12 Trent Carlon Minster 94'08.00" 13 Joe Shuga Botkins 93'06.00" 14 Troy Riley Houston 93'00.00" 15 Mark Siefring Russia 92'04.00" 16 Alex Lehman New Knoxville 91'04.00" 17 Dylan Eilerman Fort Loramie 89'01.00" 18 Chandler Little Waynesfield-Goshen 87'10.00" 19 Riley Hausfeld Fort Loramie 86'03.00" 20 Nick Topp New Knoxville 83'05.00" 21 Kobe Carnes Riverside 68'02.00" 22 Caden Spencer Waynesfield-Goshen 66'00.00" 23 Nathan Bulle Lehman Catholic 63'09.00" 24 Jace Kuck New Knoxville 63'05.00" 25 Stephen Hayes Waynesfield-Goshen 62'10.00" 26 Dylan Hensley Houston 62'05.00" 27 Wyatt Long Lehman Catholic 62'00.00" 28 Nick Bulle Lehman Catholic 61'08.00" 29 Tate Sholtis Fort Loramie 52'11.00" 30 Alex Carey Riverside 47'09.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Anna 340'11.00" 2 TEAM A Minster 306'03.00" 3 TEAM A Botkins 298'10.00" 4 TEAM A Russia 296'07.00" 5 TEAM A Houston 262'00.00" 6 TEAM A New Knoxville 238'02.00" 7 TEAM A Fort Loramie 228'03.00" 8 TEAM A Riverside 221'02.00" 9 TEAM A Waynesfield-Goshen 216'08.00" 10 TEAM A Lehman Catholic 187'05.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 17 GIRLS High Jump | |||||
# MEET RECORD: Lima Central Catholi 14'04.00" 2001 |
NAME TEAM MARK 1 Nicole Smith Anna 4'09.00" 2 Carly Barhorst Minster 4'09.00" 3 Jordyn Heitbrink Minster 4'07.00" 4 Mya Francis Minster 4'07.00" 5 Emily Reinhart Lehman Catholic 4'04.00" 6 Jenna Mounts Houston 4'02.00" 7 Catissa Cathcart Botkins 4'02.00" 8 Kassie Lee Lehman Catholic 4'00.00" 9 Jesse Stephens Fort Loramie 4'00.00" 10 Christina VanFossen Anna 3'10.00" 11 Krista Gehret Anna 3'10.00" 12 Ashley Frilling Fort Loramie 3'10.00" 12 Caroline Heitmeyer Lehman Catholic 3'10.00" 14 Keirstyn Rogers Botkins 3'08.00" 14 Katherine Everett Houston 3'08.00" Kara Magoteaux Fort Loramie NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 13'11.00" 2 TEAM A Anna 12'05.00" 3 TEAM A Lehman Catholic 12'02.00" 4 TEAM A Houston 7'10.00" 4 TEAM A Botkins 7'10.00" 6 TEAM A Fort Loramie 7'10.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 18 BOYS High Jump | |||||
# MEET RECORD: West Liberty Salem 15'08.00" 1999 |
NAME TEAM MARK 1 Drew Lament Waynesfield-Goshen 5'08.00" 2 Josh Otting Minster 5'07.00" 3 Josh York Russia 5'04.00" 3 Jesse Kean Riverside 5'04.00" 5 Jordan Swartz Russia 5'02.00" 6 Patrick Pangilinan Fort Loramie 5'00.00" 6 Jared Thobe Minster 5'00.00" 6 Collin Lowe Waynesfield-Goshen 5'00.00" 9 Connor Whitaker Waynesfield-Goshen 4'10.00" 10 Rudy Langenkamp Russia 4'06.00" 10 Jesse Egbert Anna 4'06.00" 10 Nolan Greve Botkins 4'06.00" 10 Jordan Pletcher Anna 4'06.00" 10 Gerrit Hovestreydt Anna 4'06.00" 10 Alex Eiting Minster 4'06.00" Nick Pleiman Fort Loramie NM Nick Ruhenkamp Fort Loramie NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Waynesfield-Goshen 15'06.00" 2 TEAM A Minster 15'01.00" 3 TEAM A Russia 15'00.00" 4 TEAM A Anna 13'06.00" 5 TEAM A Riverside 5'04.00" 6 TEAM A Fort Loramie 5'00.00" 7 TEAM A Botkins 4'06.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 19 GIRLS Long Jump | |||||
# MEET RECORD: New Bremen 42'02.25" 1998 |
NAME TEAM MARK 1 Mya Francis Minster 15'01.50" 2 Olivia Gorman Lehman Catholic 13'08.00" 3 Josie Davis Houston 13'07.50" 4 Madeline Smith Lehman Catholic 13'06.50" 4 Chelsea Spencer Waynesfield-Goshen 13'06.50" 6 Jenna Collins Minster 13'06.00" 7 Elizabeth Landis Anna 13'03.00" 8 Alicia George Russia 13'02.50" 9 Kaitlen Hinds Waynesfield-Goshen 12'09.50" 10 Kelsey Richard Minster 12'09.00" 11 Jesse Stephens Fort Loramie 12'08.00" 12 Taylor Ernst Fort Loramie 12'02.50" 13 Audrey Voisard Russia 12'02.00" 14 Katie Edwards Lehman Catholic 12'01.00" 15 Cassie Pleiman Russia 12'00.00" 16 Micalah Hensley Houston 11'11.50" 17 Jennifer Robinson Anna 11'07.00" 18 Lauren Siegel Fort Loramie 10'08.50" 19 Amber Buehler Botkins 10'07.00" 20 Rachel Gehret Anna 10'05.50" 21 Jonnell Case Waynesfield-Goshen 10'03.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 41'04.50" 2 TEAM A Lehman Catholic 39'03.50" 3 TEAM A Russia 37'04.50" 4 TEAM A Waynesfield-Goshen 36'07.00" 5 TEAM A Fort Loramie 35'07.00" 6 TEAM A Anna 35'03.50" 7 TEAM A Houston 25'07.00" 8 TEAM A Botkins 10'07.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 20 BOYS Long Jump | |||||
# MEET RECORD: Waynesfield Goshen 51'05.00" 2011 |
NAME TEAM MARK 1 Josh Otting Minster 17'03.00" 2 Chad Stoner Minster 16'09.50" 3 Aaron Danner Waynesfield-Goshen 16'04.00" 3 Drew Lament Waynesfield-Goshen 16'04.00" 5 Connor Rioch Anna 16'02.50" 6 Drew Sherman Russia 15'11.50" 7 Jared Thobe Minster 15'06.00" 8 Clay George Russia 15'03.00" 9 Jordan Swartz Russia 14'08.50" 10 Jesse Egbert Anna 14'07.50" 11 Derek Mayse Houston 14'05.00" 12 C.J. Trahey Lehman Catholic 14'02.00" 13 Ryan Albers Anna 13'11.50" 14 Isaac Oen Botkins 13'10.00" 15 Will Hoersten Lehman Catholic 13'07.50" 16 Zane Wicker Waynesfield-Goshen 13'06.50" 17 Zach Jolly Houston 13'05.00" 18 Nick Ruhenkamp Fort Loramie 12'11.00" 19 Aaron Schwartz Fort Loramie 11'10.00" 20 John Chaney Fort Loramie 11'09.50" 21 Devin Ostrander Houston 10'04.00" 22 Taylor O'Leary Lehman Catholic 9'05.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 49'06.50" 2 TEAM A Waynesfield-Goshen 46'02.50" 3 TEAM A Russia 45'11.00" 4 TEAM A Anna 44'09.50" 5 TEAM A Houston 38'02.00" 6 TEAM A Lehman Catholic 37'02.50" 7 TEAM A Fort Loramie 36'06.50" 8 TEAM A Botkins 13'10.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 21 GIRLS Shot Put | |||||
# MEET RECORD: Minster 96'09.00" 2011 |
NAME TEAM MARK 1 Savanah Luthman Minster 35'09.00" 2 Kassie Lee Lehman Catholic 32'11.00" 3 Kiersten Wilcox Waynesfield-Goshen 32'02.00" 4 Taylor Doseck Botkins 30'07.00" 5 Jessica Berelsman Minster 29'11.00" 6 Cortney Thien Minster 29'09.00" 7 Christina Gaerke Russia 29'06.00" 8 Hannah Aufderhaar Anna 29'04.00" 9 Katie Skinner Botkins 28'11.00" 10 Erin Gaerke Russia 28'10.00" 11 Tessa Brown Lehman Catholic 28'05.00" 12 Blake Maurer Botkins 27'08.00" 13 Julia Millirans Waynesfield-Goshen 27'07.00" 14 Alex Andrews Waynesfield-Goshen 25'11.00" 15 Lindsey Wappelhorst Fort Loramie 25'02.00" 16 Hannah Eilerman Anna 25'01.00" 17 Katherine Everett Houston 24'09.00" 18 Brianna Jurosic New Knoxville 22'03.00" 19 Janelle Bollheimer Fort Loramie 21'08.00" 20 Erika Homan Anna 21'02.00" 21 Lexxe Grise Lehman Catholic 20'09.00" 22 Amanda Frazier Russia 20'05.00" 23 Nicole Kessler Fort Loramie 13'03.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 95'05.00" 2 TEAM A Botkins 87'02.00" 3 TEAM A Waynesfield-Goshen 85'08.00" 4 TEAM A Lehman Catholic 82'01.00" 5 TEAM A Russia 78'09.00" 6 TEAM A Anna 75'07.00" 7 TEAM A Fort Loramie 60'01.00" 8 TEAM A Houston 24'09.00" 9 TEAM A New Knoxville 22'03.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 22 BOYS Shot Put | |||||
# MEET RECORD: Minster 113'09.00" 2004 |
NAME TEAM MARK 1 Alex Lehman New Knoxville 37'08.00" 2 Zach Sherman Russia 37'05.00" 3 Luke Bohman Russia 36'08.00" 4 Josh Miller Botkins 35'08.50" 5 Zach Kerns Anna 35'03.00" 6 Peter Ranly Minster 35'00.00" 7 Luke Iler Anna 34'11.00" 8 Azen Reier Houston 34'08.00" 9 Weston Bensman Anna 34'06.00" 10 Gunnar Young Russia 34'04.00" 11 Collin Hughes Lehman Catholic 34'01.00" 12 Hunter Tully Houston 33'10.00" 13 Dylan Eilerman Fort Loramie 33'09.50" 14 Reid Frick Minster 33'08.00" 15 Dillion Underwood Botkins 33'06.00" 16 Nicholas Smith Riverside 33'03.00" 17 Trent Carlon Minster 32'09.00" 18 Joe Shuga Botkins 32'05.50" 19 Joel Wren Riverside 31'05.50" 20 Riley Hausfeld Fort Loramie 31'05.00" 21 Chandler Little Waynesfield-Goshen 31'03.00" 22 Andrew Sluss Houston 29'07.00" 23 Nick Topp New Knoxville 29'02.00" 24 Nathan Bulle Lehman Catholic 28'10.00" 25 Nick Bulle Lehman Catholic 28'05.00" 26 Jace Kuck New Knoxville 26'11.00" 27 Levi Miller Waynesfield-Goshen 23'07.50" 28 Connor Meiring Fort Loramie 22'10.50" 29 Caden Spencer Waynesfield-Goshen 20'05.50" 30 Alex Carey Riverside 19'01.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Russia 108'05.00" 2 TEAM A Anna 104'08.00" 3 TEAM A Botkins 101'08.00" 4 TEAM A Minster 101'05.00" 5 TEAM A Houston 98'01.00" 6 TEAM A New Knoxville 93'09.00" 7 TEAM A Lehman Catholic 91'04.00" 8 TEAM A Fort Loramie 88'01.00" 9 TEAM A Riverside 83'09.50" 10 TEAM A Waynesfield-Goshen 75'04.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 23 GIRLS Pole Vault | |||||
# MEET RECORD: Ansonia 22'00.00" 2005 |
NAME TEAM MARK 1 Leann Huelsman Minster 8'00.00" 1 Amanda Lehmkuhl Minster 8'00.00" 3 Katie Wuebker Minster 7'06.00" 3 Andrea Meyer Fort Loramie 7'06.00" 5 Rachel Heuing Russia 7'00.00" 5 Shelby Bohman Fort Loramie 7'00.00" 7 Melanie Kremer Fort Loramie 6'06.00" 7 Kayla Moore Anna 6'06.00" 9 Samantha Monnin Russia 6'00.00" 9 Alyssa Benavente Anna 6'00.00" 9 Hunter Knouff Anna 6'00.00" 12 Cassie Pleiman Russia 5'00.00" 12 Josie Davis Houston 5'00.00" 12 Ashtyn York Houston 5'00.00" =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Minster 23'06.00" 2 TEAM A Fort Loramie 21'00.00" 3 TEAM A Anna 18'06.00" 4 TEAM A Russia 18'00.00" 5 TEAM A Houston 10'00.00"
[Top of Page] [Event List]
Event 24 BOYS Pole Vault | |||||
# MEET RECORD: Anna 26'09.00" 2006 |
NAME TEAM MARK 1 Weston Lavy Russia 10'06.00" 2 Jason Schultz Minster 9'06.00" 3 Cole Tebbe Russia 9'00.00" 4 Caleb Ball Russia 8'06.00" 4 Logan Konst Anna 8'06.00" 6 Isaiah Beaver Houston 8'00.00" 7 Patrick Curl Houston 7'06.00" 7 Korash Assani Anna 7'06.00" 7 Jake Harris Anna 7'06.00" 7 Ethan Monnin Minster 7'06.00" 7 Alan Holdheide Fort Loramie 7'06.00" 12 Devin Ostrander Houston 7'00.00" 13 Josh Siegel Fort Loramie 6'00.00" 13 Zane Wicker Waynesfield-Goshen 6'00.00" Josh Searson Waynesfield-Goshen NM Max Pelletier Minster NM Alec Holthaus Fort Loramie NM =RELAY RESULTS= 1 TEAM A Russia 28'00.00" 2 TEAM A Anna 23'06.00" 3 TEAM A Houston 22'06.00" 4 TEAM A Minster 17'00.00" 5 TEAM A Fort Loramie 13'06.00" 6 TEAM A Waynesfield-Goshen 6'00.00"